Natjecanja 2023./2024.

Županijsko natjecanju u rukometu

Autor: Ivana Matasović, 21. 3. 2024. 10:52

Rukometaši naše škole sudjelovali su na županijskom natjecanju u rukometu. Natjecanje je održano 6. ožujka u Novoj Gradišci u Elektrotehničko -ekonomskoj školi. Iz 5.a razreda sudjelovali je Petar Dumenčić, iz 5.b Tin Kucjenić, iz 8.a razreda  sudjelovali su Luka Jelušić, Marko Jelušić, Ivan Pejić, Mateo Stojanović, Gabriel Čičak i Josip Bićanić, a iz 8.b Mate Katić, Petar Gubić, Filip Gregurić i Ivano Komadina. Učenici su osvojili 3.mjesto. Čestitamo im.

Županijsko natjecanje iz informatike

Autor: Ivana Matasović, 21. 3. 2024. 10:39

1. ožujka 2024. održan je županijski Infokup u disciplinama digitalne kompetencije 5 i 6, osnove informatike 7 i 8 za osnovne škole te osnove informatike za srednje škole. Učenici s područja Brodsko-posavske županije natjecali su se u Tehničkoj školi u Slavonskom Brodu. Na natjecanju su sudjelovali Gabrijel Tunuković 7.a, Tena Križan, 7.a i Filip Jakobović, 8.b.  Gabrijel Tunuković osvojio je 3. mjesto u kategoriji osnove informatike, a Tena Križan 4. mjesto. Filip Jakobović osvojio je drugo mjesto u kategoriji Logo te prvo mjesto u kategoriji razvoj softwera. Čestitamo našim učenicima na postignutom uspjehu.

PRVO MJESTO NA ŽUPANIJSKOM NATJECANJU IZ BIOLOGIJE

Autor: Ivana Matasović, 5. 3. 2024. 10:18

OŠ "Ivan Meštrović" je sudjelovala u županijskom natjecanju iz biologije koje se održalo 29. veljače u OŠ Ljudevita Gaja u Novoj Gradiški. Našu je školu predstavljao Sebastijan Funarić, 7.b te je osvojio prvo mjesto u kategoriji 7. razreda.

Čestitamo našem učeniku na izvrsnom postignutom uspjehu.

Županijsko natjecanje iz matematike

Autor: Ivana Matasović, 4. 3. 2024. 08:40

Na županijskom natjecanju iz matematike koje se održalo 26. veljače u OŠ „Vladimir Nazor“ u područnoj školi Ruščica naše sudjelovale su naše učenice Mihaela Kvesić, 8.a i Irma Zmaić, 6.b. Obje učenice ostvarile su sjajne rezultate. Mihaela Kvesić je zauzela 3. mjesto, a Irma Zmaić 8. mjesto.  Čestitamo im!

LiDraNo 2024.

Autor: Ivana Matasović, 4. 3. 2024. 08:40

28. veljače održala se županijska smotra LiDraNo u Osnovnoj školi „Antun Mihanović“ u Slavonskom Brodu. Našu su školu predstavljale učenice Barbara Gunjević, 7.b u kategoriji literarni izraz te Barbara Birtić, 4.c u kategoriji dramski pojedinačno. Barbara Gunjević je predložena za državnu razinu smotre sa svojim radom „Čovjek samo srcem dobro vidi“. Barbara Birtić je na samoj smotri izvela monolog „Djetinjstvo i igre u Starim Perkovcima“. Zahvaljujemo objema na odličnom predstavljanju naše škole te im čestitamo na odličnom uspjehu.

LIK 2024.

Autor: Ivana Matasović, 22. 2. 2024. 11:41

2.veljače održala se školska razina Natjecanja osnovnih i srednjih škola u području vizualnih umjetnosti i dizajna, bolje poznato kao LIK. U nastavku možete pogledati radove naših učenika koji su poslani na izbor za županijsko natjecanje.

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ MATEMATIKE 2024.godine

Autor: Ivana Matasović, 22. 2. 2024. 11:30

Nakon provedene školske razine natjecanja, naše su učenice Mihaela Kvesić, 8.a  i Irma Zmaić, 6.b pozvane na županijsko natjecanje iz matematike koje će se provesti 26. veljače 2024. u OŠ „Vladimir Nazor“ u područnoj školi  Ruščica. Čestitke našim učenicama i puno sreće na županijskom natjecanju.

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ KEMIJE 2024.godine

Autor: Ivana Matasović, 22. 2. 2024. 11:29

Nakon provedene školske razine natjecanja, naša je učenica Mihaela Kvesić , 8.a pozvana na županijsko natjecanje iz kemije koje će se provesti 7. ožujka 2024. u SŠ Matije Antun Reljkovića u Slavonskom Brodu. Čestitke Mihaeli i puno sreće na županijskom natjecanju.

POZIV NA ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE 2024.godine

Autor: Ivana Matasović, 22. 2. 2024. 11:28

Na županijsko natjecanje iz biologije, koje će se provesti 29. veljače u Osnovnoj školi Ljudevita Gaja u Novoj Gradiški pozvan je naš učenik, Sebastijan Funarić 7.b. Čestitamo Sebastijanu i želimo mu puno sreće na natjecanju.

Rezultati školskog natjecanja Vjeronaučne olimpijade

Autor: Ivana Matasović, 2. 2. 2024. 12:29

Dana 1. veljače održano je školsko natjecanje iz vjeronauka-vjeronaučna olimpijada za 6. razrede. Na natjecanju su sudjelovale sljedeće učenice: Anamarija Bošnjak, Lana Lušić, Mia Novoselović i Viktorija Pavlović. Ostvareni su sljedeći rezultati:

Rezultati školskog natjecanja iz Hrvatskog jezika

Autor: Ivana Matasović, 2. 2. 2024. 12:28

Dana 1. veljače održano je školsko natjecanje iz hrvatskog jezika za 7. razrede. Na natjecanju su sudjelovali učenici 7. razreda- Sebastijan Funarić i Barbara Gunjević. Ostvareni su sljedeći rezultati:

Rezultati školskog natjecanja iz Povijesti

Autor: Ivana Matasović, 31. 1. 2024. 13:05

Dana 31. siječnja održano je školsko natjecanje iz geografije za 7. razrede. Na natjecanju je sudjelovao učenik 7.a razreda, Adrian Šimičić. Učenik je ostvario sljedeći rezultat:

Rezultati školskog natjecanja iz Matematike

Autor: Ivana Matasović, 31. 1. 2024. 13:02

Dana 26. siječnja održano je školsko natjecanje iz matematike za 4., 5.,  6., 7. i 8. razrede. Na natjecanju su sudjelovali sljedeći učenici: