> Cajkovci
Dani kruha 2014/2015

Dana 24.10.2014.u PS Čajkovci priredili smo prigodan program za Dane kruha uz obilje kolača,kruhova i drugih slastica... bilo je tu i plodova zemlje.Nakon programa smo se poslužili proizvodima koje su izradile naše vrijedne mame.

Naš put u Zagreb

Dana 07.10.2014.učenici 4.ih razreda sa svojim učiteljicama posjetili su Zagreb. Ekskurzija je bila poučna i vrlo zanimljiva.Učenici su upoznali glavni grad Republike Hrvatske i njegove kulturno-povijesne znamenitosti.

Dječji tjedan

U prvom tjednu listopada obilježen je Dječji tjedan. Učenici od prvoga do četvrtoga razreda iz Čajkovaca, Starih Perkovaca i Vrpolja sa svojim su učiteljicama organizirali i sudjelovali u mnoštvu aktivnosti i radionica kako bi podsjetili na potrebe i prava djece. Uz fotografije donosimo popis događanja u našim školama od 6. do 10. listopada.

Čajkovci

Ponedjeljak – igra s najdražom igračkom, oslikavanje pločnika ispred škole, sportske igre

Međužupanijska smotra plesnog stvaralaštva učenika osnovnih škola

Dana 28.3.2014. plesna skupina Bubamare ,voditeljica Dubravka Jamaković ,sudjelovala je na 1.Među-Koraku plesnog stvaralaštva u OŠ Đuro Pilar u Sl.Brodu.Smotra je bila Edukativnog karaktera.Učenici su pokazali što znaju...što su naučili kroz sate Kreativnog plesa.
Nakon nastupa TZ grada Sl.Broda vodila nas je u obilazak grada.Dan je bio uspješan i ispunjen lijepim sadržajima.

Kliknite na sliku kako bi ste pogledali video nastupa :

Peti korak

Dana 20.2.2014.otvoreni su 11.Dani plesa u čast Mie Ćorak Slavenski.Gospođa Dubravka Jamaković, kao voditeljica Kreativnog plesa i članica Udruge za promicanje plesne kulture u Osnovnim školama svojom nazočnošću popratila je sva dogadjanja.Učenici naše škole,članovi plesne skupine Bubamare sudjelovali su na 5.*Koraku Smotra plesnog stvaralastva i natjecanja iz aerobike,26.2.2014. Učenici su pratili program i nastupe plesnih skupina ostalih 10 škola,nositeljica ovog projekta.

Moj zavičaj

Učenici 3. razreda iz PŠ Čajkovci- OŠ Ivan Meštrovic Vrpolje izradili su projekt Moj zavičaj u prošlosti.U izradi su sudjelovali učenici,roditelji i učiteljica Dubravka Jamaković.

Maškare u Čajkovcima

U jutarnjim satima u veseloj atmosferi, održan je maskenbal u u PŠ Čajkovci. Karnevalska povorka je prošla  kroz selo, a zatim se u holu škole održalo natjecanje i izbor za najbolju masku.

Vile, bubamare, sove, gljive, princeze i mnogi drugi imaginarni likovi vladali su par sati našom  školom. Učenici su uz pjesmu, ples i krofne ispratili i ovaj maskenbal, te uspjeli šarmirati i nasmijati nazočne svojim kreativnim idejama.

Slike održanih maškara možete pogledati u našoj fotogaleriji ili klikom na prethodnu sliku.

Dani kruha

Dani kruha u Osnovnoj školi Čajkovci.

Dječja prava

Pogledajte slike iz osnovne škole Čajkovci klikom na sliku ispod ili u foto galeriji:

« Ožujak 2024 »